درباره ما

VizitLand (ویزیت لند) با هدف تسهیل نوبت دهی، معرفی بهترین های مشاغل آرایشگری، پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی، فیزیوتراپی، گفتاردرمانی، شنوایی شناسی، بینایی سنجی، کاردرمانی، رادیولوژی، آزمایشگاه، وکالت، تعمیرگاه و... به کاربر، کاهش اتلاف زمان و زمانبندی هوشمندانه فعالیت های روزانه راه اندازی شده است. این سیستم با ایجاد Business Profile برای متخصصین مشاغل مختلف از جمله آرایشگری، پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی، گفتاردرمانی، فیزیوتراپی، شنوایی سنجی، کاردرمانی، بینایی سنجی، رادیولوژی، آزمایشگاه، وکالت، تعمیرگاه و آتلیه های عکاسی امکان شناخت بهتر کاربران از Business و سرویس های آن ها را فراهم کرده است. در این سیستم علاوه بر معرفی و طبقه بندی کلیه مشاغل امکان رزرو و نوبت دهی اینترنتی سرویس ها به همراه مشاهده نمونه کارها و ارسال نقطه نظرات دیگر کاربران نیز لحاظ گردیده است. از قابلیت های دیگر این سیستم امکان مشاهده تخفیفات و یادآوری سر رسید نوبت از طریق ارسال اس ام اس به کاربر می باشد.

ما بر این باور هستیم که با ارزش ترین سرمایه هر شخص وقت آن است از این رو بهترین ها را در مشاغل مختلف همراه با تجربیات دیگران به شما معرفی می کنیم تا با داشتتن انتخاب مناسب در وقت خود صرفه جویی کنید و بتوانید در هر زمانی به سادگی وقت دلخواهتان را رزرو کنید.

تا آن جا که می دانیم زندگی خود یک سفر بزرگ در بازه زمانی کوتاهی است و رسالت ما روشنگری و دادن ذهنیات مناسب و در نهایت کاهش اتلاف زمان در این برهه زمانی کوتاه زندگی است. در حقیقت می توان آن را به مفهوم کمک به افراد در برخورداری از زمان بیشتر برای با هم بودن و در کنار هم بودن و حتی فراهم کردن زمان بیشتر برای انجام فعالیت های کاری با از بین بردن زمان های تلف شده در صف انتظار دانست.

در این مسیر با ما همراه شوید و تجربه خود را از طریق شبکه های اجتماعی و ارسال دیدگاه در سایت و اپ با ما و دیگران به اشتراک بگذارید. بی شک در کنار شما ما هر روز به سمت بهتر شدن پیش خواهیم رفت.

تماس با ما
فارس - شیراز - فرهنگ شهر
کدپستی: 14788-71466
07132286525 - 09173126447
درباره ما

ما بر این باور هستیم که با ارزش ترین سرمایه هر شخص وقت آن است از این رو بهترین ها را همراه با تجربیات دیگران به شما معرفی می کنیم تا با داشتن انتخاب مناسب در وقت خود صرفه جویی کنید و بتوانید در هر زمانی به سادگی رزرو خود را انجام دهید.

enamd-vizitland